projektpraca.eu

Specjalista ds.Kadr i Płac

Biuro Rachunkowe
  • Dodano: 17 maja 2018
  • Ważna do: 10 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

? prowadzenie pełnej dokumentacji związanej z zatrudnieniem i zwalnianiem pracownika oraz w trakcie jego zatrudnienia, ? ewidencjonowanie, kontrola i rozliczanie czasu pracy w tym czasu pracy kierowców, ? ewidencjonowanie i rozliczanie absencji chorobowych, urlopowych i związanych z rodzicielstwem, ? sporządzanie list płac, ? wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach (w tym ZUS Rp-7), ? przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych, ? sporządzanie dokumentacji zgłoszeniowej i rozliczeniowej ZUS, ? sporządzanie sprawozdań i deklaracji do US, ZUS, PFRON, GUS oraz innych instytucji, ? rozliczanie kosztów delegacji służbowych, ? przygotowywanie raportów, zestawień w zakresie kadr i płac.

Wymagania

? wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe na pokrewnych kierunkach (finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi), ? minimum roczne doświadczenie w obszarze obsługi kadrowo-płacowej pracowników, ? dobra znajomość prawa pracy, regulacji wynagrodzeń, przepisów ZUS, ? znajomość obsługi programu: Płatnik,Gratyfikant ? dbałość o jakość i terminowość wykonywanych zadań, ? bardzo dobra organizacja pracy własnej, ? zaangażowanie w powierzane zadania, przestrzeganie terminów ustawowych i umownych.