projektpraca.eu

Pielęgniarka / Pielęgniarz - Norwegia

Open Europe
  • Dodano: 17 maja 2018
  • Ważna do: 10 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Pielęgniarka-Pielęgniarz, praca w Norwegii (10000 ? 20000 PLN) Nr Licencji: 13917 Oferujemy: ? Możliwe zarobki ponad 43 338 NOK brutto miesięcznie (20000 PLN) zawsze gwarantowane 22000 NOK brutto (~10000 PLN) ? Kurs językowy przed wyjazdem (300+ godzin) ? 50h kursu przygotowawczego do pracy w Norwegii ? Mieszkanie i GWARANCJĘ zatrudnienia przez cały okres kontraktu ? Newsletter przygotowujący do wyjazdu ? Koszty wyjazdu po stronie pracodawcy ? W niektórych przypadkach oferowany jest samochód służbowy ? Możliwość 1-tygodniowego urlopu co 6 tygodni ? Kontrakt 27 miesięcy, (średni czas pracy w ciągu kontraktu 150h/miesiąc) ? Przeloty w dowolne miejsce w Europie opłaca pracodawca (raz na 6 tygodni) ? Oferujemy pełną opiekę i wsparcie na każdym etapie kontraktu ( w Polsce i w Norwegii) ? GWARANTUJEMY najlepszą ofertę pracy dla pielęgniarek w Norwegii Wymagania: Obowiązkowe: ? Wykształcenie kierunkowe pielęgniarskie ? liceum medyczne, studium, licencjat, magister ? Chęć wyjazdu do Norwegii ? Gotowość podjęcia nauki języka norweskiego ? Niekaralność Mile widziane: ? Prawo jazdy kategorii B ? Życzliwość w stosunku do innych ludzi ? Cechy: Otwartość, uśmiech, wytrwałość, pozytywne podejście do życia Obowiązki: ? Standardowe obowiązki pielęgniarskie ? Przestrzeganie grafiku pracy Zarobki: ? 210-250 NOK za 1h pracy ? + 56 NOK za każdą godzinę nocną ? + 50 NOK za każdą godzinę w weekend ? + 133% dodatku za prace w święta ? + 100% stawki podstawowej za każdą nadgodzinę Oferta w liczbach: ? 10% zarobków co roku dostajesz do wykorzystania na wakacje ~20000PLN ? 10% zniżki podatkowej przez cały kontrakt ? 153 h - średni czas pracy ? 27 miesięcy kontraktu ? 6 tygodni pracujących, 1 tydzień urlopu ? Ponad 300 h nauki języka norweskiego ? 50 h kursu przygotowawczego do pracy w Norwegii Jesteśmy zainteresowani również kandydaturą osób, które znajdują się na ostatnim roku studiów pielęgniarskich, tak licencjatu jak i studiów magisterskich. Żeby dowiedzieć się więcej i nawiązać kontakt z opiekunem: 1. Wejdź w LINK www.openeu.pl/r1 2. Zostaw dane kontaktowe 3. Obejrzyj firm informacyjny 4. Wygeneruj dokumenty informacyjne ze zdjęciami i odpowiedziami na pytania 5. Wyślij umowę i rozpocznij naukę Po zgłoszeniu przez formularz kontaktowy: www.openeu.pl/r1 otrzymasz wszystkie niezbędne informacje. Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy bezpośrednio współpracują z firmami norweskimi. Jako licencjonowana firma możemy zagwarantować Wam personalne podejście do każdego z Was i zadbanie o Wasze interesy przez cały okres trwania kontraktu. Open Europe będzie pomagać Wam na co dzień, możecie liczyć na pomoc także po wyjeździe do Norwegii. Open Europe sp. z o.o. // NIP 5862305728 // REGON 364239680 // Nr Licencji: 13917 W: http://openeu.pl/ r1 Adres centrali: Świętojańska 3/1, Gdynia, 81-572. Email: rekrutacja@openeu.pl "Istniejemy po to, by polskie Pielęgniarki zarabiały więcej pieniędzy"