Pracownik ds. księgowości/Przedstawiciel handlowy - szkolenia i staże!

Vision Consulting
  • Dodano: 17 maja 2018
  • Ważna do: 23 maja 2018

Opis stanowiska pracy

"Twoja ścieżka sukcesu" Ruszamy z nowym projektem dla mieszkańców OSTROWCA ŚW., STARACHOWIC i SKARŻYSKA KAMIENNEJ! Celem projektu jest aktywizacja osób bezrobotnych w ww miastach. Udział w projekcie BEZPŁATNY! Do projektu zapraszamy: - mieszkańców OSTROWCA ŚW., STARACHOWIC oraz SKARŻYSKA KAMIENNEJ, - brak ograniczeń wiekowych, - kobiety. Prowadzimy nabór na szkolenia i staże z dwóch zakresów zawodowych: 1. Przedstawiciel handlowy. 2. Pracownik do spraw księgowości.

Wymagania

Oferujemy: - 40h szkoleniowych (8,54zł/h brutto), - zwrot kosztów dojazdu, - catering na szkoleniach, - przerwy kawowe, - materiały szkoleniowe, - certyfikat o ukończeniu projektu, - szkolenia zakończone 3-miesięcznym płatnym stażem - 997zł netto. CV prosimy przesłać na adres mailowy: biuro.szkolen987@interia.pl z dopiskiem "Twoja ścieżka sukcesu"