projektpraca.eu

Staż

Fundacja Challenge Europe
  • Dodano: 16 maja 2018
  • Ważna do: 31 maja 2018

Opis stanowiska pracy

Fundacja Challenge Europe w Rzeszowie przy ul. Piłsudskiego 34 (C.H. Europa II ? 4 piętro) w partnerstwie z HDA-CENTRUM SZKOLENIA, DORADZTWA FINANSOWEGO I BIZNESU HUBERT DURLIK, zaprasza do udziału w projekcie "PODKARPACKA MOTYWA(k)CJA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH" Oferujemy: - 5-miesięczne staże zawodowe/wynagrodzenie stażowe 1750 zł brutto - szkolenia zawodowe (stypendium szkoleniowe) - szereg warsztatów podnoszących kompetencje społeczno-zawodowe - doradztwo zawodowe - pośrednictwo pracy Dodatkowo zapewniamy: -zwrot kosztów dojazdu -zwrot kosztów opieki nad dziećmi lub osobami zależnymi -catering UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY! Do udziału w projekcie zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn! Biuro projektu: ul. Piłsudskiego 34, 35-001 Rzeszów (C.H. Europa II ? 4 piętro) e-mail: motywacja@fundacjachallenge.org www.fundacjachallenge.org tel.: 503 583 302

Wymagania

Zapraszamy osoby niepełnosprawne: - zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym z powodu niepełnosprawności - niepracujące - w wieku aktywności zawodowej - zamieszkujące na terenie woj. podkarpackiego