projektpraca.eu

Automatyk utrzymania ruchu zakładu

DEFRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.K.
  • Dodano: 15 maja 2018
  • Ważna do: 31 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków: - Utrzymanie maszyn produkcyjnych we właściwym stanie technicznym, - Prowadzanie bieżących napraw maszyn i urządzeń w celu zapewnienia płynności produkcji, - Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych, - Utrzymanie w stałej gotowości eksploatacyjnej maszyn i urządzeń, - Lokalizowanie przyczyn awarii i zapobieganie ich występowaniu, - Definiowanie materiałów i części potrzebnych do prowadzenia w/w prac, - Uczestniczenie w projektach wdrażania nowych rozwiązań technicznych oraz programach usprawnień, - Współpraca w ramach zespołu i z operatorami maszyn.

Wymagania

Oczekiwania: - Wykształcenie średnie/wyższe techniczne o profilu automatyk/elektronik, - Doświadczenie pracy w roli Automatyka Utrzymaniu Ruchu, - Uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 kV (lub wyższe) - Inicjatywa i chęć wprowadzania usprawnień, - Wiedza z zakresu: budowy maszyn (w tym CNC), elektryki, automatyki i elektroniki, - Precyzja,Dobra organizacja pracy,Dokładność, sumienność, rzetelność,Umiejętność pracy w zespole, Dyspozycyjność. Oferujemy: - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - Atrakcyjne warunki zatrudnienia, - Możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania nowego doświadczenia, - Atrakcyjne wynagrodzenie Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do nadesłania CV wraz z listem motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: DEFRO sp.zo.o.,sp.k. 26-067 Strawczyn Ruda Strawczyńska 103A lub drogą elektroniczną na adres e-mail