projektpraca.eu

Spawacz

DEFRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.K.
  • Dodano: 15 maja 2018
  • Ważna do: 31 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków: Prace spawalnicze przy produkcji seryjnej kotłów grzewczych CO, Dbanie o wysoką jakość wykonywanych produktów.

Wymagania

Oczekiwania: -Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne -Posiadane uprawnienia spawalnicze 135 -Doświadczenie w spawaniu metodą MAG,TIG -Praktyczna umiejętność spawania kotłów grzewczych CO (mile widziana) -Znajomość rysunku technicznego, -Dobra organizacja pracy, -Dokładność, sumienność, rzetelność, -Dyspozycyjność Oferujemy: - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - Atrakcyjne warunki zatrudnienia, - Możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania nowego doświadczenia, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Możliwość zakwaterowania, Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do nadesłania CV wraz z listem motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: DEFRO sp.zo.o.,sp.k. 26-067 Strawczyn Ruda Strawczyńska 103A lub drogą elektroniczną na adres e-mail