projektpraca.eu

Magazynier / Pracownik magazynowy

DEFRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.K.
  • Dodano: 15 maja 2018
  • Ważna do: 31 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków: Przyjmowanie wydawanie towarów z magazynu,Konfekcjonowanie i etykietowanie towarów, Kontrola stanów magazynowych,Utrzymanie porządku w magazynie,Przygotowywanie towarów do wysyłki, Kontrola przepływu ruchu towarowego

Wymagania

Oczekiwania: Wykształcenie zawodowe lub średnie, Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym z napędem silnikowym,Podstawowa znajomość obsługi komputera,Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,Odpowiedzialność i uczciwości, Systematyczność,Umiejętność pracy w zespole, Motywacja do pracy,Dobra organizacja pracy, Dokładność, sumienność, rzetelność, Dyspozycyjność. Oferujemy: Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,Atrakcyjne warunki zatrudnienia,Atrakcyjne wynagrodzenie. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do nadesłania CV wraz z listem motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: DEFRO sp.zo.o.,sp.k. 26-067 Strawczyn Ruda Strawczyńska 103A lub drogą elektroniczną na adres e-mail