Projekt Praca Radio Kielce
MUP Kielce

Tel.: 41 36-30-529
Fax: 41 344-23-68
E-mail: gielda@radio.kielce.pl

Modeling
Oferty pracy

nazwa stanowiska

Magazynier / Pracownik magazynowy

branża
Przemysł

kategoria
praca stała

opis zadań na stanowisku
Zakres obowiązków: Przyjmowanie wydawanie towarów z magazynu,Konfekcjonowanie i etykietowanie towarów, Kontrola stanów magazynowych,Utrzymanie porządku w magazynie,Przygotowywanie towarów do wysyłki, Kontrola przepływu ruchu towarowego

wymagania
Oczekiwania: Wykształcenie zawodowe lub średnie, Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym z napędem silnikowym,Podstawowa znajomość obsługi komputera,Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,Odpowiedzialność i uczciwości, Systematyczność,Umiejętność pracy w zespole, Motywacja do pracy,Dobra organizacja pracy, Dokładność, sumienność, rzetelność, Dyspozycyjność. Oferujemy: Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,Atrakcyjne warunki zatrudnienia,Atrakcyjne wynagrodzenie. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do nadesłania CV wraz z listem motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: DEFRO sp.zo.o.,sp.k. 26-067 Strawczyn Ruda Strawczyńska 103A lub drogą elektroniczną na adres e-mail

nazwa firmy poszukującej pracownika
DEFRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.K.

kontakt z pracodawcą
669668104

Adres e-mail
kadry@defro.pl

zostań terytorialsem