Przedstawiciel - promocja kin i teatrów. 3 wolne etaty. Wypłata 3000 zł

Max Benefit
  • Dodano: 14 maja 2018
  • Ważna do: 31 maja 2018

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, która w Kielcach zajmuje się promowaniem kart z 50% rabatami do takich miejsc jak np: Teatr Żeromskiego, Filharmonia Świętokrzyska, Kino Moskwa. Dla zatrudnionych osób zapewniamy: - gwarantowaną podstawę wraz z umową na pełen etat; - motywujące prowizje plus premie, - profesjonalny pakiet szkoleń dla osób bez doświadczenia, - dla najlepszych możliwość awansu w strukturach firmy. - wyjścia integracyjne i benefity, - niezbędne narzędzia do pracy, - wsparcie telecentrum przy umawianiu spotkań. Do Twoich zadań należało będzie: -umawianie i odbywanie spotkań z klientami -zbieranie poleceń do zainteresowanych osób, -tworzenie własnej bazy klientów, -wypełnianie zamówień i raportów dziennych, -finalizowanie spotkań i realizacja wyznaczonych celów,

Wymagania

Od wybranych kandydatów oczekujemy: -entuzjazmu w działaniu, -dobrej organizacji pracy, -ambitnego podejścia, -wysokiej kultury, -zaangażowania, -pozytywnej energii. CV prosimy kierować na adres email