projektpraca.eu

Webmaster

ZPUE SA
  • Dodano: 11 maja 2018
  • Ważna do: 31 maja 2018

Opis stanowiska pracy

? Tworzenie i administrowanie stron internetowych firmy, zgodnie z odpowiednią polityką; ? Wprowadzanie zmian w designie stron firmy; ? Cięcie i kodowanie szablonów do HTML, CSS; ? Optymalizacja stron WWW pod kątem RWD, SEO; ? Zarządzanie bazami danych; ? Aktywna współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

? Znajomość technologii: HTML5, CSS3 oraz framework?ów: Bootstrap3, Bootstrap4; ? Dobrej znajomości CMS: Joomla!, Wordpress; ? Umiejętność pracy w programach : Adobe Photoshop, Adobe Dreamweaver, CorelDRAW; ? Podstawowa znajomość: JavaScript, JQuery, PHP, phpMyAdmin; ? Wiedza z zakresu: Google Adwords, Social Media oraz pozycjonowania stron pod wyszukiwarki; ? Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodnie czytać kod aplikacji webowych, ? Zaangażowanie w realizację określonych zadań; ? Umiejętność tworzenia prezentacji będzie dodatkowym atutem.