projektpraca.eu

Projektant Konstrukcji Budowlanych

Projekt-Technika sp.j.
  • Dodano: 11 maja 2018
  • Ważna do: 25 maja 2018

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków: ?Opracowywanie projektów koncepcyjnych, wykonawczych, przetargowych oraz podwykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych, ?Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych, ?Projektowanie konstrukcji stalowych i wytrzymałościowych, ?Wykonywanie prac projektowych zgodnie z przyjętymi przez firmę standardami oraz ogólną koncepcją projektu, ?Współpraca z członkami zespołu oraz Kierownikami budów, ?Prowadzenie nadzorów autorskich, ?Uzgodnienia rozwiązań z użytkownikiem na etapie

Wymagania

Wymagania: ?Wykształcenie wyższe kierunkowe ? Budownictwo/ Konstrukcje budowlane, ?Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej dla projektowania bez ograniczeń (warunek konieczny), ?Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu w branży konstrukcyjno-budowlanej, ?Biegła znajomość programów: AutoCAD, Robot, MS office oraz pokrewne programy do liczenia konstrukcji, ?Bardzo dobra znajomość przepisów dot. Prawa budowlanego, administracyjnego, planowania przestrzennego oraz warunków technicznych i norm, ?Kreatywność oraz umiejętność analizowania i wyciągania wniosków, ?Dobra komunikacja z zespołem oraz przełożonym, ?Umiejętność zarządzania czasem pracy. Oferujemy: ?Udział w ciekawych projektach, ?Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, ?Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, ?Możliwość podnoszenia kwalifikacji, ?Niezbędne narzędzia do pracy.