projektpraca.eu

Hydraulik

In Temporis
  • Dodano: 10 maja 2018
  • Ważna do: 31 maja 2018

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej. Dla naszego klienta, belgijskiej firmy działającej w obszarze hydrauliki poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: HYDRAULIK Zakres obowiązków: Osoby zatrudnione na w/w stanowisku wykonywać będą pracę na obiektach typu: budynki mieszkalne, biurowce, budynki użyteczności publicznej, odpowiedzialne będą za: - Montaż i podłączenie urządzeń sanitarnych; - Montaż i serwis instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, oraz centralnego ogrzewania; - Montaż i serwis instalacji wentylacyjnych; Wymagania: -3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, -Mile widziane doświadczenie w pracy na kontraktach zagranicznych; -Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny (weryfikacja telefoniczna); - Konieczne auto na wyjazd; -Umiejętność czytania rysunku technicznego, pracy z planem, -Samodzielność, chęć do pracy i zaangażowanie.

Wymagania

Oferujemy: - Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową; - Stawkę godzinową 14,70 euro brutto/h ; - Bezpłatne zakwaterowanie - Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek (dokument A1, składki odprowadzane od średniej krajowej); - Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych; - Możliwość nawiązania długofalowej współpracy. Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.