projektpraca.eu

Elektryk budowlany

In Temporis
  • Dodano: 10 maja 2018
  • Ważna do: 31 maja 2018

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej. Dla naszego klienta, francuskiej firmy budowlanej, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: ELEKTRYK BUDOWLANY Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: ? Montaż instalacji elektrycznych w nowo powstających budynkach - ścisła współpraca z murarzami. ? Realizację innych prac zleconych przez pracodawcę. Wymagania: ? Udokumentowane doświadczenia na analogicznym stanowisku. ? Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektryka (elektryk, elektromonter lub techniczne: technik elektryk). ? Znajomość jęz. francuskiego na poziomie komunikatywnym (przynajmniej 1 osoba w ekipie). ? Auto dyspozycyjne na wyjazd (jedno na ekipę).

Wymagania

Oferujemy: ? Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (druk A1, składki ZUS opłacone od średniej krajowej, karta EKUZ, ubezpieczenie rodziny). ? Stawkę godzinową uzależnioną od doświadczenia od 10,81 ? brutto/h + dietę 10,50 ? netto za każdy dzień roboczy. ? Premia końca misji 10% całkowitego wynagrodzenia i premię urlopową 10% całkowitego wynagrodzenia. ? Zakwaterowanie zapewnione i dofinansowane przez pracodawcę. ? Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem. ? Możliwość długofalowej współpracy. Oferta pracy tymczasowej. Licencja Agencji nr 1954.