projektpraca.eu

Blacharz/Lakiernik-praca w Belgii

In Temporis
  • Dodano: 10 maja 2018
  • Ważna do: 31 maja 2018

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej. Dla naszego klienta, francuskiej firmy poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Blacharz/Lakiernik Zakres obowiązków: -Montaż, demontaż karoserii w tym elementów struktury pojazdów; -Spawanie MIG i punktowe; -Szpachlowanie i szlifowanie. Wymagania: - Doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku, w naprawie karoserii pojazdów lekkich; - Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia (od 1 maja); - Wymagana minimum podstawowa znajomość języka francuskiego; - Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd.

Wymagania

Oferujemy: -Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową; -Stawkę godzinową 11 Euro brutto/godz.; - Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie; - Możliwość nawiązania długofalowej współpracy; - Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych. Oferta pracy tymczasowej. Licencja Agencji nr 1954.