projektpraca.eu

Asystent Projektanta Branży Sanitarnej

PROJEKT-TECHNIKA SP.J.
  • Dodano: 09 maja 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków: ? opracowywanie projektów budowlanych i wykonawczych, ? prowadzenie procesu projektowego od fazy koncepcji do projektu wykonawczego, ? stała współpraca z projektantami wszystkich branż, ? bieżące rozwiązywanie problemów projektowych, ? udział w inwentaryzacjach do celów projektowych w przypadku obiektów przebudowywanych oraz udział w spotkaniach z inwestorami.

Wymagania

Wymagania: ? wykształcenie wyższe: dyplom kierunku Inżynieria Środowiska? warunek konieczny, ? wiedza techniczna dotycząca rozwiązań budowlanych - warunek konieczny, ? praktyczna znajomość prawa budowlanego i administracyjnego oraz warunków technicznych i norm, ? znajomość dostępnych na rynku materiałów i technologii, ? umiejętność pracy pod presją czasu, ? wyobraźnia przestrzenna, ? umiejętność pracy w zespole, ? biegła znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie, m.in.: AUTOCAD, mile widziane: SANKOM-Audytor, Ventpack, REVIT Mile widziane: ? udokumentowane doświadczenie pracy przy projektach we wszystkich ich fazach, ? doświadczenie przy realizacji dokumentacji projektowych, ? doświadczenie w pracy w zespole, ? doświadczenie przy projektowaniu budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej, kubaturowej, Oferujemy: ? umowę o pracę na pełny etat, ? możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz pracę przy wykonywaniu projektów budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, przemysłowych, kubaturowych. ? samodzielną i odpowiedzialną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, ? dobrą atmosferę i pracę w doświadczonym młodym zespole, ? dogodne warunki pracy