Inżynier budowy możliwość rozwoju w budownictwie hydrotechnicznym i przemysłowym

ENERKO ENERGY Sp. z o.o.
  • Dodano: 09 maja 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiadać za: Współpracę z Kierownikiem budowy; Koordynację prac podwykonawców zgodnie z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP Koordynację oraz nadzór poszczególnych etapów realizacji budowy w oparciu o dokumentację techniczną, harmonogram, terminowość, budżet oraz jakość wykonania Prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej zgodnie z obowiązującymi zasadami prawa budowlanego Raportowanie z przebiegu oraz realizacji prac Współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi,

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek budownictwo; Znajomość przebiegu procesu budowlanego; Umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywnego delegowania pracy; Zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz umiejętność pracy w zespole; Prawo jazdy kat. B Naszym pracownikom oferujemy: Pełną wyzwań pracę; Możliwość stałej współpracy z firmą; Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji; Pakiet świadczeń dodatkowych; Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej; Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego; Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach; Możliwość dalszego awansu; Dużą samodzielność w działaniu.