projektpraca.eu

10 osób do nowej grupy D2D

Biuro handlowe
  • Dodano: 08 maja 2018
  • Ważna do: 31 maja 2018

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy 10 osób na stanowisko przedstawiciela handlowego w nowym oddziale sprzedaży \r\n\r\nOsoba zatrudniona, po zapoznaniu się z planem kariery, bierze czynny udział w realizacji strategii firmy poprzez: \r\n- Budowanie trwałych relacji z klientami indywidualnymi na zaplanowanym terenie \r\n- Realizację planów sprzedażowych \r\n

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: \r\n- Wysokiej kultury osobistej i łatwości w nawiązywaniu kontaktów \r\n- Entuzjastycznego podjeścia i lekkości w budowaniu relacji interpersonalnych \r\n- Sumienności, punktualności i zaangażowania w powierzone cele i obowiązki\r\n- Chęci rozwoju, realizacji krok po kroku planu kariery oraz zorientowania na wynik \r\n- Prawo jazdy kategorii B mile widziane\r\n\r\nOferujemy: \r\n- Atrakcyjne zarobki \r\n- Profesjonalne przeszkolenie i przygotowanie do powierzonych zadań oraz narzędzia pracy \r\n- Możliwość rozwoju i awansu na wyższe stanowisko w firmie \r\n- Praca w profesjonalnym, uśmiechniętym, dynamicznym zespole oraz opieka i pomoc merytoryczna na każdym szczeblu kariery \r\n\r\nNie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy! \r\nW temacie maila prosimy o ujęcie stanowiska pracy.\r\n