Doradca Handlowiec Specjalista ds Sprzedazy i Obslugi Klientów

CLEAN-TECHNOLOGY
  • Dodano: 04 maja 2018
  • Ważna do: 27 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

Jesteś Absolwentem a może myślisz o zmianie obecnej pracy ?\r\n Chcesz z przyjemnością chodzić do pracy i zarabiać duże pieniądze?\r\n Interesuje Cię umowa o pracę?\r\nChcesz mieć wolne weekendy?\r\n Chcesz pracować w godzinach 8:00 ? 16:00?\r\nPoszukujemy ludzi z polotem i finezją na stanowisko: SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA\r\nObowiązki:\r\n Jeżeli:\r\n- umiesz nawiązywać kontakty,\r\n- zależy Ci na rozwoju osobistym,\r\n- lubisz kontakt z ludźmi,\r\n- praca w zespole to dla Ciebie przyjemność,\r\nWymagania:\r\n- aktywne wyszukiwanie potencjalnych Klientów Biznesowych\r\n- prowadzenie negocjacji\r\n- budowanie i utrzymywaniem długofalowych relacji biznesowych z klientami\r\n- tworzeniem pozytywnego wizerunku firmy\r\n Oferujemy:\r\n- umowę o pracę po 3 miesiącu pracy\r\n- pracę w zgranym zespole\r\n- praca od poniedziałku do piątku 8:00 -16:00 \r\n

Wymagania

Prawo jazdy