projektpraca.eu

Specjalista ds. ofertowania w dziale handlowym

  • Dodano: 23 kwietnia 2018
  • Ważna do: 31 maja 2018

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy specjalisty ds. ofertowania w dziale handlowym. Do zadań na tym stanowisku należeć będzie: - wstępne zaprojektowanie wyrobu - przygotowanie listy części wyrobu - określenie kosztów materiałów i pracochłonności wyrobu - określenie kosztu wyrobu - oszacowanie kosztu robót zlecanych na zewnątrz - współpraca z innymi działami spółki

Wymagania

Szukamy absolwentów Politechniki (kierunki techniczne) z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego i bardzo dobrą znajomością rysunku technicznego. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Firma oferuje natomiast: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pracę w międzynarodowym środowisku - pracę od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30 Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.