projektpraca.eu

Specjalista ds. kluczowych klientów

Biuro
  • Dodano: 23 kwietnia 2018
  • Ważna do: 31 maja 2018

Opis stanowiska pracy

-Reprezentowanie Spółki oraz utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami -Negocjowanie ofert z Partnerami Biznesowymi -Samodzielne aktywne poszukiwanie klientów indywidualnych i biznesowych -Budowanie relacji z klientami i wizerunku firmy -Analiza rynku -Współudział przy tworzeniu nowych produktów

Wymagania

-Wykształcenie co najmniej średnie -Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku -Doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub pokrewnej -Doświadczenie w pracy z klientem -Samodzielność i komunikatywność -Prawo jazdy kat. B Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy. W tytule wiadomości należy podać nazwę stanowiska. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)." Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.