projektpraca.eu

Kucharze - praca we Francji

Sidrom Sp. z o.o.
  • Dodano: 20 kwietnia 2018
  • Ważna do: 10 maja 2018

Opis stanowiska pracy

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677. W chwili obecnej rekrutujemy osoby chętne do pracy we Francji na stanowiskach: Kucharze, praca we Francji Pracodawca zapewnia: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę - Ubezpieczenie od kwoty średniej krajowej - Atrakcyjne wynagrodzenie - Pracę w wymiarze 39 h/tydzień + dodatkowo płatne nadgodziny - Zwrot kosztów dojazdu do Francji i powrotu do kraju - Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

Wymagania

Wymagane - doświadczenie w pracy jako kucharz min 2 lata - znajomość kuchni europejskiej - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego - gotowość do pracy na terenie Francji na minimum 3 miesiące - samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem z dopiskiem "Kucharz, praca we Francji" na adres: busko@sidrom.net Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o. ul. Bohaterów Warszawy 7 28-100 Busko - Zdrój tel: 41 370 8018 kom: 519 731 822