projektpraca.eu

Pracownik farmy - (Islandia) Numer ref. PF/Icl/04.18

Adecco Poland
  • Dodano: 20 kwietnia 2018
  • Ważna do: 30 kwietnia 2018

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy: ? wykonywanie wszystkich niezbędnych czynności mających na celu utrzymanie w zdrowiu oraz czystości trzody chlewnej

Wymagania

Wymagania: ? doświadczenie w pracy na farmie/gospodarstwie przy trzodzie chlewnej - minimum 1 rok ? doświadczenie z pracy na dużych farmach przemysłowych - mile widziane ? komunikatywna znajomość języka angielskiego ? gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy Oferujemy: ? Możliwość długoterminowej współpracy ? Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z islandzkimi standardami pracy - 2100 euro netto/miesięcznie (po odliczeniu kosztów zakwaterowania oraz podatku) ? Stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku ? Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę ? Pokrycie kosztów dojazdów do pracy na terenie Islandii oraz częściowe pokrycie kosztów mieszkania