projektpraca.eu

Mechanik serwisu mobilnego - Kielce Nr ref. MSM/BEL/02.2018

Adecco Poland
  • Dodano: 20 kwietnia 2018
  • Ważna do: 30 kwietnia 2018

Opis stanowiska pracy

340 pracowników w Bergerat Monnoyeur Belgii zapewnia doskonały poziom usług w sektorze budownictwa lądowego (koparki, ładowarki kołowe), energii (agregaty prądotwórcze, silniki przemysłowe i silniki morskie) oraz narzędzi i usług. Pozycja lidera Bergerat Monnoyeur jest wynikiem doświadczenia i kompetencji naszych pracowników oraz ich zaangażowania. Razem z Bergerat Monnoyeur Polska poszukujemy nowych talentów gotowych dołączyć do naszego zespołu w Belgii. Być może to Ty jesteś osobą, której szukamy!

Wymagania

Aplikuj jeżeli: ? Pasjonujesz się techniką ? Chciałbyś pracować za granicą ? Potrafisz pracować samodzielnie i zespołowo ? Posiadasz zmysł organizacyjny ? Masz wykształcenie techniczne (elektromechanika, mechanika pojazdowa, elektryka, mechanika, hydraulika, pneumatyka itd.) lub równoważne doświadczenie zawodowe ? Twoim atutem jest doświadczenie praktyczne (maszyny budowalne lub silniki) ? Dobrze komunikujesz się w j. angielskim (co najmniej na poziomie B1) ? Lubisz elastyczność w podejściu do godzin pracy Możemy Ci zaoferować: ? Kompleksowy program wdrożeniowy ? Umowę na czas nieokreślony ? Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia ? Kurs języka niderlandzkiego lub francuskiego ? Dodatkowe benefity, takie jak ubezpieczenie grupowe czy ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu ? Dofinansowana stołówka firmowa dla warsztatowych pracowników serwisu technicznego ? Dzienna dieta w wysokości 6? dla mobilnych pracowników serwisu technicznego ? Firmowy samochód wyposażony w najnowsze narzędzia (wyłącznie do użytku służbowego) dla mobilnych pracowników serwisu technicznego ? Doskonałe wsparcie i perspektywy awansu ? Intensywne szkolenia techniczne (e-learning, on-the-job, warsztaty) Aplikacje paulina.slopiecka@adecco.pl