projektpraca.eu

Elektryk zakładowy/utrzymania ruchu (Niemcy, Torgau)

EuropaJob
  • Dodano: 18 kwietnia 2018
  • Ważna do: 27 kwietnia 2018

Opis stanowiska pracy

montaż oraz naprawa instalacji elektrycznych - zapewnianie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń w zakładzie - konserwacja i naprawy maszyn oraz instalacji - ocena stanu technicznego instalacji elektrycznych - okablowanie szaf - umiejętność czytania dokumentacji technicznej - pracę w renomowanej międzynarodowej firmie - praca na pełny etat - pracę na 3 zmiany (6:00 ? 14:00, 14:00 ? 22:00, 22:00 ? 6:00) - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową - atrakcyjne wynagrodzenie, stawkę godzinową 12, 00 16, 00 - brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) w zależności od kwalifikacji zakwaterowanie oddalone ok. 4- 6 km od miejsca pracy - możliwość otrzymania premii po okresie próbnym 3miesiące (100?-300?) co miesiąc w zależności od wyników zakładu - dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski - opiekę polskiego koordynatora

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) - ukończona szkoła w zawodzie Elektryka - doświadczenie na stanowisku Elektryka - odpowiednie kwalifikacje zawodowe - gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec - samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy