projektpraca.eu

Mechanik samochodowy

Salon Toyoty Kielce
  • Dodano: 17 kwietnia 2018
  • Ważna do: 06 maja 2018

Opis stanowiska pracy

- Wykonywanie przeglądów pojazdów - Weryfikacja stanu technicznego pojazdów - Wykonywanie kompleksowych napraw - Usuwanie usterek i awarii - Obsługa urządzeń warsztatowych

Wymagania

- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne - minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Elektromechanika, - znajomość mechaniki samochodowej i wiedza w zakresie budowy samochodów, - zaangażowanie w powierzone zadania, -prawo jazdy kategorii B. - predyspozycje do współpracy w zespole Firma oferuje: - Umowę o pracę - Niezbędne narzędzia do pracy - Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy - Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe - Bardzo dobre warunki pracy, przyjazną atmosferę, wsparcie współpracowników i przełożonego - Pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się organizacji będącej liderem na rynkach motoryzacyjnych : radomskim, świętokrzyskim i małopolskim