projektpraca.eu

Asystent/ka Zarządu ze znajomością j. angielskiego

CRAFTS
  • Dodano: 11 kwietnia 2018
  • Ważna do: 20 kwietnia 2018

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Agencją Zatrudnienia i nazywamy się CRAFTS (nr wpisu 11153). Obecnie na zlecenie międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, posiadającej liczne oddziały m.in. w Niemczech, Francji, Belgii, Hiszpanii oraz Włoszech, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent/ka zarządu z językiem angielskim Miejsce pracy : Łopuszno / k. Kielc Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony, - atrakcyjne, stałe wynagrodzenie miesięczne (w zależności od posiadanych kompetencji), - pełną wyzwań od poniedziałku do piątku, - niezbędne narzędzia do pracy, - realną możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy, - przyjazną atmosferę współpracy w międzynarodowym środowisku. Zadania na stanowisku: - zarządzanie i nadzorowanie bieżących spraw administracyjnych w oddziale firmy, - tłumaczenie spotkań/ dokumentów w języku angielskim. - prowadzenie negocjacji i utrzymywanie stałego kontaktu z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi firmy, - sporadyczne prowadzenie procesów rekrutacyjnych, - reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych. OSOBY ZAINTERESOWANE OFERTĄ , ZAPRASZAMY DO APLIKACJI: s.curylo@apt-crafts.pl

Wymagania

Wymagania: - doświadczenie w pracy na w/w stanowisku (warunek konieczny), - bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny), - wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: administracja, filologia angielska, zarządzanie lub pokrewne, - bardzo dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność oraz kreatywność, - dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, - dobra znajomość pakietu Microsoft Office.