projektpraca.eu

Asystent Zarządu

POLONEZ PLUS Spółka z o.o. Kielce
  • Dodano: 11 kwietnia 2018
  • Ważna do: 11 maja 2018

Opis stanowiska pracy

1. Kompleksowe zarządzanie kalendarzem spotkań Prezesa Zarządu, Członka Zarządu oraz wszelkie prace związane z organizacją ich czasu pracy. 2. Tłumaczenia pisemne umów, kontraktów, dokumentów firmy, koordynacja korespondencji pomiędzy pracownikami, oraz korespondencji wpływającej do Biura Zarządu. 3. Sporządzanie zestawień, prezentacji, raportów biznesowych, umiejętność analizowania danych (również w języku angielskim) (Pakiet MS Office ? w szczególności zaawansowana znajomość aplikacji Word, Excel, PowerPoint ). 4.Nadzorowanie organizacji pracy Biura Zarządu, prace administracyjno-biurowe. 5. Prowadzenie korespondencji zlecanej przez Zarząd, przygotowywanie i archiwizacja wszelkiej dokumentacji, prowadzenie repozytorium dokumentów w Elektronicznym Obiegu Dokumentów firmy. 6.Prace marketingowe (przygotowanie materiałów na stronę internetową firmy w języku polskim oraz angielskim) oraz telemarketingowe, portale społecznościowe. 7. Udział w spotkaniach biznesowych, targach

Wymagania

1.Wykształcenie wyższe , mile widziany kierunek Zarządzanie/Administracja 2.Biegła znajomość języka angielskiego 3.Mile widziana znajomość drugiego języka obcego/- np. niemiecki/włoski 4.Prawo jazdy kat. B 5.Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2-3 lata 6.Umiejętność profesjonalnej obsługi komputera w pracy biurowej w ramach: pakiet MS Office (zaawansowana obsługa), edytory graficzne. 7.Zaawansowana znajomość Internetu, sprawne posługiwanie się przeglądarkami, umiejętne wyszukiwanie informacji za pomocą wyszukiwarek typu google itp. 8.Optymalne wykorzystanie kanałów informacyjnych jakimi są telefon, fax, komputer, urządzenia wielofunkcyjne typu kopiarka, skaner, zestawianie wideokonferencji. Wymagane cechy osobościowe i kompetencje miękkie 1.Wysoka kultura osobista i dyskrecja 2.Umiejętność podejmowania decyzji, planowania oraz ustalania priorytetów 3.Samodzielność 4.Odpowiedzialność 5.Umiejętność pracy pod presją czasu 6.Dyspozycyjność Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Asystenta Zarządu , prowadzonej przez firmę Polonez Plus Spółka z o.o.(zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U.1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)