projektpraca.eu

Koordynator magazynu (branża spożywcza)

CRAFTS
  • Dodano: 11 kwietnia 2018
  • Ważna do: 20 kwietnia 2018

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją rekrutacyjną i nazywamy się CRAFTS (nr 11153). Obecnie wspieramy naszego klienta w rozwoju jego firmy (branża spożywcza). W związku z tym poszukujemy do stałej współpracy kandydatów na stanowisko: Koordynator magazynu Miejsce pracy : Łopuszno / k. Kielc Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (bezpośrednio w firmie klienta), - na atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne (w zależności od posiadanych kompetencji), - pracę pełną wyzwań od poniedziałku do piątku, - niezbędne narzędzia do pracy, - realną możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy, - przyjazną atmosferę współpracy. Zadania na stanowisku: - organizacja, koordynacja i współudział w pracach związanych z obsługą dostaw i wysyłek, - zarządzanie kilkuosobowym zespołem, - kontrola przyjmowanych zamówień (ilościowo / jakościowo), - nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji, - monitorowanie stanów magazynowych oraz optymalizacja i przystosowanie pracy magazynu do wymagań odbiorcy. OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPRASZAMY DO APLIKACJI NA ADRES: s.curylo@apt-crafts.pl

Wymagania

Wymagania: - doświadczenie w pracy na w/w stanowisku oraz znajomość branży spożywczej (warunek konieczny), - doświadczenie w zarządzaniu zespołem (warunek konieczny), - dyspozycyjność oraz umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, - wysoko rozwinięte zdolności planowania i organizowania pracy, - umiejętność pracy wielozadaniowej i pod presją czasu, - znajomość pakietu Microsoft Office.