projektpraca.eu

Konserwator maszyn i urządzeń produkcyjnych

CRAFTS
  • Dodano: 11 kwietnia 2018
  • Ważna do: 20 kwietnia 2018

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Agencją Zatrudnienia i nazywamy się CRAFTS (nr wpisu 11153). Obecnie na zlecenie międzynarodowej firmy z branży mięsnej, posiadającej liczne oddziały m.in. w Niemczech, Francji, Belgii, Hiszpanii oraz Włoszech, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konserwator maszyn i urządzeń produkcyjnych Miejsce pracy: Łopuszno / k. Kielc Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony, - atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne (w zależności od posiadanych umiejętności), - stałą pracę od poniedziałku do piątku, - wsparcie serwisu zewnętrznego w przypadku poważniejszych awarii, - odpowiednie wdrożenie do pracy oraz niezbędne narzędzia, - przyjazną atmosferę współpracy, - możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Zadania na stanowisku: - bieżący serwis uszkodzonych maszyn i urządzeń produkcyjnych, - realizacja okresowych przeglądów technicznych, - prowadzenie dokumentacji serwisowej w języku polskim, - systematyczne monitorowanie pracy urządzeń. OSOBY ZAINTERESOWANE OFERTĄ, ZAPRASZAMY DO APLIKACJI NA ADRES: s.curylo@apt-crafts.pl

Wymagania

Wymagania: - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymóg konieczny), - wykształcenie min. średnie techniczne, o kierunku mechanika, elektromechanika lub pokrewne, - ugruntowana wiedza z zakresu elektromechaniki i pneumatyki (wymóg konieczny), - uprawnienia SEP, - dobra organizacja pracy własne, - obsługa komputera.