projektpraca.eu

Kucharz

Biuro
  • Dodano: 10 kwietnia 2018
  • Ważna do: 31 maja 2018

Opis stanowiska pracy

Ścisła współpraca z kierownikiem restauracji Zarządzanie procesem produkcji posiłków Zarządzanie stanem magazynowym Organizacja przyjęć okolicznościowych i dni tematycznych Organizacja pracy podległego zespołu, delegowanie zadań i kontrola ich realizacjiSzkolenie podległych pracowników Bieżący nadzór nad jakością procesu Współtworzenie i wdrażanie nowych receptur oraz menu Nadzór nad ekspedycją potraw na linii wydawczej

Wymagania

Minimum 2 letnie doświadczenie w branży gastronomicznej Wykształcenie branżowe Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym ? mile widziane Doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem Umiejętności komunikacyjnych Umiejętności planowania i organizowania Samodzielności w działaniu Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać "Aplikacja na stanowisko kucharz". Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".