projektpraca.eu

Blacharz/Lakiernik

In Temporis
  • Dodano: 10 kwietnia 2018
  • Ważna do: 30 kwietnia 2018

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta, francuskiego zakładu samochodowego, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Blacharz/Lakiernik Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: ? Montaż/demontaż elementów karoserii w tym elementów struktury pojazdu ? Spawanie MIG i punktowe ? Szpachlowanie, szlifowanie Wymagania: ? Doświadczenie na analogicznym stanowisku. ? Komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego. ? Auto dyspozycyjne na wyjazd. ? Gotowość do podjęcia pracy od 1 maja.

Wymagania

Oferujemy: -Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową. -Stawkę godzinową 11 ? brutto / h -Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie. -Możliwość długofalowej współpracy. -Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.