projektpraca.eu

Kierowca kat.C

In Temporis
  • Dodano: 09 kwietnia 2018
  • Ważna do: 30 kwietnia 2018

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta, francuskiej pralni przemysłowej, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: KIEROWCA C Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: -Dostawę oraz odbiór bielizny hotelowej z i do pralni. -Transport prania przy pomocy specjalnych wózków. -Załadunek i rozładunek auta. -Uzupełnianie dokumentów przewozowych.

Wymagania

Wymagania: -Doświadczenie na analogicznym stanowisku. -Prawo jazdy kategorii C, kod 95. -Karta kierowcy. -Komunikatywna znajomość języka francuskiego. -Auto dyspozycyjne na wyjazd. -Gotowość do szybkiego podjęcia pracy. Oferujemy: -Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową. -Stawkę godzinową 9,88-11,31 ? brutto / h, dietę wyżywieniową 140 ? netto miesięcznie + dodatki ( premia za właściwe wywiązywanie się z obowiązków 250 -premia za ubiór 100 - premia końca misji wypłacana w każdym miesiącu oraz premia urlopowa); -Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie. -Możliwość długofalowej współpracy. -Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.