projektpraca.eu

Kierownik impresariatu

Kielecki Teatr Tańca
  • Dodano: 05 kwietnia 2018
  • Ważna do: 30 kwietnia 2018

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków: - organizacja i nadzór nad przebiegiem wydarzeń kulturalnych oraz ich procesem przygotowań, w tym kontakty z artystami oraz sponsorami, zapewnienie warunków promocyjnych, artystycznych, organizacja i rozwój imprez cyklicznych, -nawiązywanie kontaktów i stała współpraca z instytucjami, agencjami artystycznymi, - aktywne budowanie wizerunku Teatru, - redagowanie informacji prasowych, komunikatów itp., - nadzór nad przygotowywaniem materiałów informacyjno ? promocyjnych, - nadzór nad prowadzeniem witryny internetowej, - pozyskiwanie patronów medialnych oraz partnerów i sponsorów, - pozyskiwanie pozabudżetowych środków finansowych na działalność kulturalną, - nadzorowanie prac działu. Oferujemy: - umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu, - stałe miesięczne wynagrodzenie, - możliwość rozwoju osobistego. CV i List motywacyjny prosimy kierować na adres kadry@ktt.pl do dnia 30 kwietnia 2018 r. Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną. Do celów rekrutacyjnych prosimy zawrzeć w aplikacji niniejszą klauzulę: wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Wymagania

- wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane wykształcenie w obszarze kultury lub marketingu), - doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym, - umiejętność organizacji pracy oraz kierowania zespołem pracowników, - umiejętność podejmowania decyzji, - biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, - prawo jazdy kat. B, - posiadanie wiedzy i doświadczenia w pozyskiwaniu pozabudżetowych środków finansowych na działalność kulturalną, - dyspozycyjność, samodzielność, wysoka kultura osobista.