projektpraca.eu

Doradca Grupy LUX MED - 8:30-20:30 Elastyczny Grafik

Call&More Sp. z o.o.
  • Dodano: 04 kwietnia 2018
  • Ważna do: 22 kwietnia 2018

Opis stanowiska pracy

Grupa LuxMEd jest największą siecią prywatnych poradni medycznych w Polsce, która gwarantuje obsługę medyczną wszystkich specjalizacji oraz badania diagnostyczne na najwyższym poziomie. Obecnie przy współpracy z lokalnym partnerem Call&More Sp.z o.o. poszukujemy dodatkowych osób do Działu Obsługi Klienta. Gwarantujemy umowę zlecenia z pełnym ubezpieczeniem, a po okresie próbnym umowę o pracę. Będziesz odpowiedzialny za: - przestawianie placówek Grupy LuxMed wraz z grafikiem lekarzy , - rezerwację wariantów medycznych ,

Wymagania

Gwarantujemy: - Pracę w dynamicznej rozwijającej się branży medycznej ze stabilnym zatrudnieniem, - Płatne szkolenie ( 500 zł ) przygotowujące do pracy, - Stałą stawkę ( 13,70 zł ) + WYSOKIE PROWIZJE - Pełne wyposażenie stanowiska w niezbędne narzędzia pracy, - Swobodną atmosferę która sprzyja rozwojowi ( zapytaj o atmosferę osoby pracujące bądź niepracujące ) - Możliwość korzystania z Pracowniczej Karty Rabatowej - Lokalizacja w Centrum ( naprzeciwko GALERII KORONA ) Czekamy na osoby: - Komunikatywne, Umiejące pracować w zespole, Odpowiedzialne, Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.