projektpraca.eu

Kosmetolog/kosmetyczka

spa
  • Dodano: 04 kwietnia 2018
  • Ważna do: 30 kwietnia 2018

Opis stanowiska pracy

Salon Spa zatrudni kosmetologa/kosmetyczkę. Oferujemy: pracę w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w pełni i profesjonalnie przygotowane stanowisko pracy, wyposażone w nowoczesne narzędzia możliwość poznania i pracy na profesjonalnej linii kosmetyków pracę opartą na wzajemnym szacunku w miłej atmosferze umowę o pracę na pół etatu i elastyczny grafik Od Kandydatek oczekujemy: wykształcenia kierunkowego umiejętności wykonywania manicure i pedicure komunikatywności i miłego podejście do klienta i współpracowników zaangażowania w pracę, elastyczności, chęci do nauki i rozwoju rzetelnego i dokładnego wykonywania swoich obowiązków wysokiej kultury osobistej gotowości do pracy w sobotę.