projektpraca.eu

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji

Climatic Sp.z o.o.Sp.K
  • Dodano: 04 kwietnia 2018
  • Ważna do: 15 maja 2018

Opis stanowiska pracy

Firma Climatic Sp. z o.o. SP. k. poszukuje do Zakładu Produkcyjnego zajmującego się budownictwem modułowym w Ostrowcu Św. Specjalista ds. Przygotowania Produkcji\\r\\nZadania: planowanie zdolności produkcyjnych z uwzględnieniem terminów realizacji projektów, nadzór i dystrybucja dokumentacji produkcyjnej, nadzór i kontrola postępu prac, współpraca z działem zakupów w zakresie uzgadniania terminów dostaw materiałów, wyjaśnianie bieżących problemów technicznych przy współpracy z innymi działami firmy, przygotowywanie dokumentacji powykonawczej, zestawień i innych dokumentów na potrzeby firmy.\\r\\nOferujemy: umowę na pełny etat, możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w budownictwie modułowym.

Wymagania

Wykształcenie techniczne, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, dobra znajomość programu AUTOCAD, MSOFFICE, bardzo dobre zdolności interpersonalne i umiejętność pracy zespołowej, wysokie poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie.