projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy

Partner Orange Energia
  • Dodano: 28 marca 2018
  • Ważna do: 28 kwietnia 2018

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:stabilną pracę na podstawie umowy zlecenie z ubezpieczeniem,po okresie próbnym umowa o pracę,atrakcyjny system wynagrodzeń-podstawa plus prowizja bez górnej granicy na który masz realny wpływ, adekwatne narzędzia pracy jak samochód służbowy,telefon, duże możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej firmie, profesjonalne szkolenia na każdym etapie pracy dla osób bez doświadczenia.

Wymagania

Poszukujemy kreatywnych, podchodzących z optymizmem do życia ludzi na stanowisko przedstawiciela handlowego z Partnerem Orange Energia. Wymagania:łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami, pewność siebie, chęć uczenia się nowych rzeczy, umiejętność organizacji pracy, samodyscyplina,wysoka etyka zawodowa. Jeżeli nie boisz sie wyzwań,masz w sobie pasję, ambicję i pracowitość, jesteś energiczny i dążysz do wyznaczonego celu, to raca dla Ciebie!