projektpraca.eu

Księgowa

Biuro
  • Dodano: 28 marca 2018
  • Ważna do: 30 kwietnia 2018

Opis stanowiska pracy

? Prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości, ? Weryfikacja i księgowanie faktur, ? Księgowanie wyciągów bankowych, dokumentów, tworzenie wewnętrznych, raportów kasowych, ? Przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych i finansowych, ? Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, ? Ewidencja i inwentaryzacja środków trwałych, ? Odpowiedzialność za gromadzenie, przygotowywanie i przechowywanie dokumentacji przewidzianej obowiązującymi przepisami.

Wymagania

? Wykształcenie o profilu ekonomicznym, finansowym lub z zakresu rachunkowości, ? Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku księgowego/księgowej ? Bardzo dobra znajomość zagadnień podatkowych, zasad rachunkowości, prawa pracy i ustawy o systemie ubezpieczeń ? Mile widziany Certyfikat Księgowego ? Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy ? Doskonała znajomość pakietu MS Office ? Umiejętności realizowania kilku zadań jednocześnie i pracy pod presją czasu, Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę nazwę stanowiska. Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. nr133, poz883) z późn. zm.