projektpraca.eu

Konstruktor elektryki/ elektroniki w pojazdach

Intitek Polska
  • Dodano: 28 marca 2018
  • Ważna do: 30 kwietnia 2018

Opis stanowiska pracy

Jeśli posiadasz jedną z wymienionych kompetencji: - Projektowanie schematów instalacji elektrycznych - Projektowanie tras kablowych - Programowanie komputerowe sterowników i logiki układu - Tworzenie i adaptacja modułów systemu oprogramowania

Wymagania

Jeśli znasz jeden z poniższych: - EPLAN/ EB ? Cable/ See Electrical lub pokrewny program - MatLab Simulink/ LabView/ LogiCAD lub pokrewny program Jesteś absolwentem lub studentem ostatniego semestru studiów na kierunku: Elektronika/ Elektrotechnika/ Automatyka i Robotyka I przekonuje Cię nasza oferta: - Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę - Stabilne, długoterminowe zatrudnienie - Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w firmie o zasięgu globalnym - Profesjonalne szkolenia - Przyjazne środowisko pracy - Elastyczny czas pracy Aplikuj do nas, wysyłając swoje CV na adres: aleksandra.walory@intitek.pl