projektpraca.eu

Blacharz samochodowy - Dealer BMW ZK Motors

BMW ZK Motors Playada Sp. z o.o
  • Dodano: 20 marca 2018
  • Ważna do: 30 kwietnia 2018

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA: ? wykonywanie zleceń zgodnie z technologią napraw pojazdów oraz szczególną dbałością o jakość wykonywanych usług ? naprawa pojazdów wg kalkulacji napraw sporządzanych w systemach eksperckich lub też wg specyfikacji wyznaczonej przez Klienta ? dbałość o estetykę wykonywanych napraw ? wsparcie doradcy technicznego przy weryfikacji i opisie zakresu szkody na pojeździe ? sprawowanie bieżącej kontroli sprawności technicznej powierzonego sprzętu, zgłaszanie usterek bezpośredniemu przełożonemu ? dbanie o czystość i porządek w warsztacie OFERUJEMY: ? umowę o pracę ? niezbędne narzędzia do pracy ? wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy ? pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe ? bardzo dobre warunki pracy, przyjazną atmosferę, wsparcie współpracowników i przełożonego ? pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej si ę firmie będącej liderem

Wymagania

WYMAGANIA: ? wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne ? doświadczenie na stanowisku Blacharza Samochodowego ? zaangażowanie w powierzone zadania ? mile widziane prawo jazdy kategorii B ? predyspozycje do współpracy w zespole