projektpraca.eu

Konserwator maszyn i urządzeń produkcyjnych

CRAFTS
  • Dodano: 16 marca 2018
  • Ważna do: 23 marca 2018

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr wpisu: 11153) dla swojego Klienta, firmy będącej liderem w branży mięsnej na rynkach międzynarodowych, poszukuje kandydatów na ostatni wolny wakat na stanowisko: Konserwator maszyn i urządzeń produkcyjnych Miejsce pracy : Łopuszno/ k. Kielc Zadania na stanowisku: - bieżący serwis uszkodzonych maszyn i urządzeń produkcyjnych, - realizacja okresowych przeglądów technicznych, - prowadzenie dokumentacji serwisowej, - systematyczne monitorowanie pracy urządzeń. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony, - na start wynagrodzenie miesięczne 4000,00 - 5000,00 zł brutto miesięcznie (w zależności od posiadanych kompetencji), - wsparcie serwisu zewnętrznego w przypadku poważniejszych awarii, - pracę od poniedziałku do piątku, - niezbędne narzędzia do pracy, - realną możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy, - przyjazną atmosferę współpracy. OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPRASZAMY DO APLIKACJI NA ADRES: s.curylo@apt-crafts.pl

Wymagania

Wymagania: - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymóg konieczny), -wykształceniem min. średnie techniczne, o kierunku mechanika, elektromechanika lub pokrewne, - ugruntowana wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki, - uprawnienia SEP, - dobra organizacja pracy własnej.