projektpraca.eu

Kosmetyczka/kosmetolog

Gabinet Kosmetyczny Agnieszka Augustyn
  • Dodano: 15 marca 2018
  • Ważna do: 30 kwietnia 2018

Opis stanowiska pracy

Salon kosmetyczny działający na ryku od 20 lat, posiadający bardzo dużą grupę klientów, poszukuje osób na stanowiska kosmetyczki/kosmetologa. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.agnieszkaaugustyn.pl Wymagania: - wykonywanie zabiegów na twarz i ciało - stylizacja paznokci (manicure, paznokcie żelowe, hybrydowe) - pedicure - przedłużanie i zagęszczanie rzęs - makijaż, wizaż - obsługa urządzeń kosmetycznych - dbanie o czystość i higienę salonu Oferujemy: - umowę o pracę - dobre wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy  - możliwość rozwoju i szkoleń - elastyczny system pracy zmianowej - wysoki standard pracy w przyjaznym zespole. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem i klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych".

Wymagania

- wykonywanie zabiegów na twarz i ciało - stylizacja paznokci (manicure, paznokcie żelowe, hybrydowe) - pedicure - przedłużanie i zagęszczanie rzęs - makijaż, wizaż - obsługa urządzeń kosmetycznych - dbanie o czystość i higienę salonu