projektpraca.eu

Manager - projekt START

Centrum Kariery
  • Dodano: 15 marca 2018
  • Ważna do: 31 marca 2018

Opis stanowiska pracy

- Masz spore doświadczenie w sprzedaży a Twoją mocną stroną jest kreatywność ? - Potrafisz dobrze komunikować się z ludźmi? - Jesteś gotowy na podjęcie nowych wyzwań? - Szukasz pracy? Może chcesz zmienić dotychczasową? - Współpracujesz już w branży D2D ? (UPC, Vectra, Orange, Energia elektryczna, Cyfrowy Polsat itp)? - Jesteś skutecznym trenerem, managerem i lubisz dobrze zarabiać? Jeśli odpowiedziałeś ?tak? na podane pytania dołącz do NAS już dziś!!!

Wymagania

Dlaczego warto? - mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawa+prowizje ( najwyższe w branży zarobki min 8-20 tyś ) za efektywną pracę wysokie prowizje i bonusy, - zadbamy o Twój rozwój, nauczymy Cię obsługi niezbędnych aplikacji i systemów, - zapewniamy Ci wszystkie niezbędne narzędzia auto służbowa oraz wszystkie konieczne narzędzia do pracy. Obowiązki na stanowisku Managera : - sprzedaż i coaching w terenie oraz rekrutacja nowych Przedstawicieli - przeprowadzanie szkoleń produktowych dla Przedstawicieli - realizacja celów sprzedażowych oraz jakościowych - współpraca z managerem sprzedaży Wymagania: - doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej D2D ( energia elektryczna, UPC, Vectra, Cyfrowy Polsat lub inne) - będzie dodatkowym atutem. - konsekwencja w działaniu - wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, - ukierunkowanie na realizację stawianych celów. W temacie maila : Manager- projekt START