projektpraca.eu

Sprzedawca pamiątek w Jaskini Raj

Przedsiębiorstwo turystyczne Łysogóry
  • Dodano: 15 marca 2018
  • Ważna do: 31 marca 2018

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Sprzedawca pamiątek w JASKINI RAJ Miejsce pracy: Jaskinia Raj Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie Forma kontaktu: Jeśli spełniasz powyższe wymagania, lubisz pracę z ludźmi, prosimy o przesłanie CV na adres: ecieslik@lysogory.com.pl tel. 697 090 130

Wymagania

Wymagania: - znajomość obsługi kasy fiskalnej - aktywny udział w procesie sprzedaży oraz dbałość o właściwą obsługę klienta - rozkładanie dostaw na półki oraz właściwa ich ekspozycja - dbanie o czystość stoiska - umiejętność pracy w zespole - wysoka kultura osobista i komunikatywność - uśmiech i pozytywne podejście do pracy i turystów - punktualność - dyspozycyjność - poczucie humoru, entuzjazm i dynamika w działaniu - mile widziane doświadczenie w handlu w aktywnej sprzedaży i pracy z klientem - praca również w weekendy i święta