projektpraca.eu

Kierowca operator wózków jezdniowych

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach
  • Dodano: 15 marca 2018
  • Ważna do: 20 kwietnia 2018

Opis stanowiska pracy

MŁODZI NA START! WEŹ UDZIAŁ W PROJEKCIE UNIJNYM Od 01.03.2018 r. Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach rozpoczął nabór do II edycji Projektu pn. "MŁODZI NA START! Program aktywizacji zawodowej osób młodych do 29 r.ż. w województwie świętokrzyskim". Do udziału zapraszamy osoby które: - nie pracują (czyli są m.in. osobami długotrwale bezrobotnymi, niezarejestrowanymi w urzędzie pracy lub biernymi zawodowo), - nie kształcą się w trybie stacjonarnym, - nie szkolą się (z niskimi kwalifikacjami)

Wymagania

zapewniamy: - wysokiej jakości kurs podnoszący, uzupełniający lub zmieniający kwalifikacje zawodowe - 8 zł za godzinę stypendium szkoleniowego (brutto) - 3-miesięczny staż zawodowy u pracodawcy - 1275 zł miesięcznie stypendium stażowego (brutto) - materiały dydaktyczno-piśmiennicze - odzież ochronną na kursy oraz staże - poczęstunek/ciepły posiłek - ubezpieczenie NNW i OC - zwrot kosztów transportu za dojazd na zajęcia do placówek ZDZ, pracodawców na staże oraz na miejsce odbywania zajęć praktycznych W ramach Projektu oferujemy również wsparcie w zakresie: - doradztwa grupowego i indywidualnego - pośrednictwa pracy - identyfikacji potrzeb, diagnozy możliwości, identyfikacji stopnia oddalenia od rynku pracy wraz z opracowaniem Indywidualnego Planu Działania Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy, Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, 1.2.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych. Szczegółowe informacje oraz zapisy w placówkach Zakładu Doskonalenia Zawodowego