projektpraca.eu

Automatyk utrzymania ruchu zakładu

DEFRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.K.
  • Dodano: 13 marca 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

diagnostyka oraz usuwanie awarii i usterek występujących w zakresie automatyki przemysłowej; realizacja przeglądów zgodnie z dokumentacją techniczną i harmonogramami;modyfikacja i modernizacja istniejących układów automatyki;

Wymagania

wykształcenie minimum średnie (preferowane z obszaru automatyki, elektroniki, mechatroniki;doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu zakładu; umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy); praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki, pneumatyki, hydrauliki siłowej; mile widziana znajomość maszyn CNC (lasery, prasy krawędziowe, wykrawarki itp.); posiadanie aktualnych uprawnień SEP E1 do 1 kV(mile widziane powyżej 1 kV);gotowość do pracy w systemie zmianowym; sumienność przy wykonywaniu zleconych zadań; umiejętność szybkiego reagowania w przypadku awarii. Oferujemy: kontakt z najnowszymi technologiami z branży obróbki metalu; możliwość podnoszenia kwalifikacji; umowa o pracę. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do nadesłania CV wraz z listem motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: DEFRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa ul: Solec 24/253 Ruda Strawczyńska 103 A 26-067 Strawczyn