projektpraca.eu

Mechanik maszyn i urządzeń

DEFRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.K.
  • Dodano: 13 marca 2018
  • Ważna do: 30 czerwca 2018

Opis stanowiska pracy

utrzymanie ruchu urządzeń linii produkcyjnej, bieżąca kontrola stanu technicznego, diagnostyka oraz usuwanie awarii i usterek występujących w zakresie mechaniki maszyn i urządzeń, realizacja przeglądów zgodnie z dokumentacją techniczną i harmonogramami.

Wymagania

wykształcenie minimum średnie techniczne, kierunek mechanika,doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu zakładu, umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy), praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki, hydrauliki siłowej, umiejętność wykonywania prac ślusarsko-spawalniczych, mile widziana znajomość maszyn CNC (lasery, prasy krawędziowe, wykrawarki itp.),gotowość do pracy w systemie zmianowym, sumienność przy wykonywaniu zleconych zadań, operatywność w działaniu,umiejętność szybkiego reagowania w przypadku awarii. Oferujemy:kontakt z najnowszymi technologiami z branży obróbki metalu, możliwość podnoszenia kwalifikacji,umowa o pracę.