projektpraca.eu

Serwisant maszyn produkcyjnych

CRAFTS
  • Dodano: 13 marca 2018
  • Ważna do: 19 marca 2018

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia CRAFTS (nr wpisu 11153), na zlecenie międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko: Serwisant maszyn produkcyjnych Miejsce pracy: Łopuszno / k. Kielc Zadania: - bieżący serwis uszkodzonych maszyn i urządzeń produkcyjnych, - realizacja okresowych przeglądów technicznych, - prowadzenie dokumentacji serwisowej, - systematyczne monitorowanie pracy urządzeń. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony, - stałe wynagrodzenie miesięczne, adekwatne do posiadanych kompetencji, - wsparcie serwisu zewnętrznego w przypadku poważniejszych napraw, - przyjazną atmosferę współpracy w międzynarodowym środowisku, - niezbędne narzędzia do pracy, - możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy.

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny), - wykształceniem min. średnie techniczne, o kierunku mechanika, elektromechanika lub pokrewne - ugruntowana wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki, - uprawnienia SEP, - dobra organizacja pracy własnej. OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPRASZAMY DO APLIKACJI NA ADRES: s.curylo@apt-crafts.pl