projektpraca.eu

Kontroler jakości

DEFRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.K.
  • Dodano: 13 marca 2018
  • Ważna do: 30 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

? Wykonywanie prób szczelnościowych kotłów co, ? Kontrola wymiarów wyrobów i jakości połączeń spawanych, ? Wizualna kontrola spoin, ? Ocena defektów zgodnie ze specyfikacjami jakościowymi, ? Przekazywanie informacji do produkcji w przypadku wykrycia błędu, ? Działania mające na celu wzrost jakości produktu,

Wymagania

? Wykształcenie min średnie techniczne, ? Znajomość metrologii warsztatowej, ? Dobra znajomość rysunku technicznego ?Umiejętność pracy z dokumentacją dotyczącą kontroli jakości, ? Umiejętność systematycznego rozwiązywania problemów jakościowych, ? Dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, ? Komunikatywności, asertywności i umiejętności pracy w zespole, ? Zdolności analityczne, ? Precyzja i samodzielność w działaniu, ? Umiejętność podejmowania decyzji, Oferujemy: ? Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, ? Atrakcyjne warunki zatrudnienia, ? Niezbędne narzędzia pracy, Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do nadesłania CV wraz z listem motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: P.W. DEFRO Robert Dziubeła 26-067 Strawczyn Ruda Strawczyńska 103A