projektpraca.eu

Administrator systemów i sieci

Grupa MAC S.A.
  • Dodano: 12 marca 2018
  • Ważna do: 21 marca 2018

Opis stanowiska pracy

zarządzanie serwerowymi systemami Windows i Linux, zarządzanie siecią firmową (LAN, WAN, WiFi, VPN)

Wymagania

praktyczna znajomość administracji systemami Windows Server (2003,2008,2012), praktyczna znajomość administracji systemami Linux (Apache, MySQL), znajomość zagadnień zarządzania pamięciami masowymi (SAN, NAS), znajomość protokołów sieciowych TCP/IP, znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych (router, switch, access point, UTM), znajomość systemów klienckich Microsoft (Windows 7,8,10), praktyczna znajomość pakietu MS Office, umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów natury systemowej i sieciowej, znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej Mile widziane: znajomość administracji usługami Active Directory, MS SQL, Exchange, SharePoint, Remote Desktop Services, znajomość technologii VoIP, znajomość technologii VMware Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną oraz pakiet ubezpieczeń, współpracę z firmą oferującą sprawdzone i nowoczesne produkty, z pomysłem na przyszłość, profesjonalny zespół współpracowników