projektpraca.eu

Specjalista ds. Obsługi Pacjentów

Medicover Sp. z o. o.
  • Dodano: 06 marca 2018
  • Ważna do: 31 marca 2018

Opis stanowiska pracy

Proponujemy Ci: ? zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę ? gwarantowane wynagrodzenie plus bogaty pakiet premiowy ? profesjonalne szkolenia oraz stałe wsparcie zespołu ? realne możliwości rozwoju i awansu (jasna ścieżka rozwoju pracownika) ? możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej firmie medycznej ? imprezy integracyjne, konkursy, gadżety i inne atrakcje firmowe ? możliwość pracy ze znajomymi

Wymagania

Coś o Tobie: ? posługujesz się językiem angielskim przynajmniej na poziomie B2 ? dobrze radzisz sobie z przeciwnościami losu i masz pozytywne usposobienie ? poszukujesz pracy w doskonałej atmosferze ? jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym ? sprawnie obsługujesz komputer i szybko uczysz się nowych programów A dodatkowo: ? szukasz pracy w renomowanej firmie, która wyróżni Twoją drogę zawodową ? masz doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta ? jesteś komunikatywny i nastawiony na pomoc drugiej osobie ? angażujesz się w 100% w to co robisz, a dodatkowo nie boisz się podejmowania nowych wyzwań